YAŞAR’Dan ATTAR’a Ziyaret

YAŞAR’Dan ATTAR’a Ziyaret

Hekim Süt A.Ş. Genel Koordinatörlüğü görevine atanan İsmail Yaşar, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’ı makamında ziyaret etti. Yaşar, fabrikanın mevcut durumu, yeni yapılan teknoloji yatırımları ve ürün gurupları hakkında bilgiler verdi ve hedeflerini anlattı.

İsmail Yaşar, “Sayın Öner Hekim, kar amacı gütmeyen Hekim Süt’le memlekete vefa borcunu ödüyor. Sizin yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Bizim bu çabamıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Yaşar’a görevinde başarılar dileyen Rektör Attar, ise şunları söyledi: “kendisini Giresun’a yaptığı hizmetler nedeniyle fahri doktora payesi vererek takdir ettiğimiz Sayın Öner Hekim’in, evladı Ömer Hekim’in adını Tıp Fakültemizde yaşatıyoruz.. Yerel işletmeleri ve yerel ürünleri her zaman destekleyen bir üniversite olarak, Hekim Süt de Giresun’un en önemli değeri olarak görüyor ve yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum

Üniversitemiz bünyesinde Gıda Teknikerliği Bölüm çalışmaları, öğrenci stajlarının Hekim Süt bünyesinde gerçekleştirilmesi, GRÜ ve Hekim Süt arasında ortak çalışmalar yürüteceğiz”

Rektör Attar, en kısa zamanda Hekim Süt’e ziyaret gerçekleştireceğini de sözlerine ekledi.

Ziyarette; Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’in danışmanı Gazeteci Ufuk Kekül de hazır bulundu.


Diğer Görseller
Doğadan ve Doğal Ürünler